Чотирьох нардепів покарають за невнесені в декларації автівки - Перший Соціальний

Чотирьох нардепів покарають за невнесені в декларації автівки

0

declaruvannya

Генпрокуратура виявила невірні дані в деклараціях чотирьох депутатів.

“Чотири народні депутати України, які після 1 вересня 2016 року придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження нерухомого або рухомого майна, у десятиденний строк не повідомили про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання електронного повідомлення до реєстру”, – йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

Невиконання цих вимог є правопорушенням, пов’язаним з корупцією, і має наслідком адміністративну відповідальність, передбачену ч. 2 ст. 1726 КУпАП. ГПУ направила матеріали до НАЗК, в компетенцію якого входить притягнення порушників до відповідальності.

Сьогодні стали відомі імена цих депутатів.

Зокрема, йдеться про позафракційного нардепа Володимира Мисика, який продав Lexus LX 570, 2010 року випуску за 100 тис. грн.

Другий – нардеп з «Волі народу» Сергій Мельничук, який купив автомобіль Toyota Land Cruiser, 2012 року випуску за 0,5 млн грн.

Третім нардепом, який не повідомив про зміну майнового стану, є Іван Мірошніченко із «Самопомочі», який купив мотоцикл Harley-Davidson, 2012 року випуску за 141 тис. грн.

Четвертий – Мустафа Найєм з Блоку Петра Порошенка, який купив автомобіль Honda Accord, 2010 року за 364 тис. грн. Він вже прокоментував ситуацію, стверджуючи, що така ситуація, – «наслідок технічних проблем сайту НАЗК».
Loading...Залишити коментар