ДАІ працюють на військкомати? - Перший Соціальний

ДАІ працюють на військкомати?

1

DAI3

На YouTube «Дорожнього контролю» міста Харків з’явилось відео, на якому інспектори ДАІ разом з працівниками військкомату намагаються видати повістку водієві.

«У двох словах. Ніяких повісток не приходило, не переховувався.

Везу вранці сина в школу, як зазвичай, спізнююся. Зупиняє ДАІ – «перевірка документів», висуваю, віддаю, одним словом не виділили, поспішаю. Доблесний працівник ДАІ віддає документи людям в цивільному. Тільки після наполегливого прохання/вимоги забирає собі. Поки ДАІ та воєнкоми були не проти – сфотографував, далі були проти – довелося знімати відео своїх ніг. Пред’явив військовий квиток, підписав на коліні виписану повістку. Бісить, що мене ловили, як порушника.

А чому на відео лаявся – ДАІ так мені і не відповів, що я порушив і в чому підозрююся і навіть підписав повістку, прокомпастував мозок, намагаючись переконати мене, що вони праві. Зазначу позитив – капітан увесь час не хамив і був коректний у поведінці», – написав водій, який зняв відео.
Loading...1 коментар

  1. Гость on

    Из всей мусарни можно оставлять 1 из 1000. Эта биомасса в погонах может заниматься только узаконенным рэкетом, беспробудно пить и лизать зад вышестоящим. Ждать от неё защиты и помощи – как ситом воду набирать.

Залишити коментар