Дефіцит “Приватбанку” закладений у проект бюджету, – міністр фінансів

1

SONY DSC

Міністерство фінансів випустить облігації, щоб забезпечити нестачу коштів у капіталі націоналізованого «Приватбанку», це вже закладено у державний бюджет України.

Про це в інтерв’ю Громадському повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

«Держава випустить облігації, які підуть в статутний фонд «Приватбанку», які за необхідністю будуть монетизуватися Національним банком. Тобто довидавати кошти під ці папери», – сказав Данилюк.

Міністр пояснив, що коштів видадуть стільки, скільки буде необхідно.

«Сума, яку ми видамо облігаціями була передбачена в бюджеті на 2017 рік, і це ніяк не вплине на бюджет 2017 року. Це дозволяє нам залишити бюджет стабільним, а також виконати зобов’язання перед вкладниками в повному обсязі», — наголосив він.

Раніше НБУ повідомляв, що загальна потреба в капіталі «Приватбанку» становить 148 млрд гривень.

Нагадаємо, в ніч на 19 грудня держава націоналізувала «Приватбанк» – сто відсотків банку перейшло у власність держави. Власником його стало Міністерство фінансів. Очолить фінустанову екс-міністр фінансів Олександр Шлапак. Міністерство фінансів пообіцяло випустити додаткові облігації, перший транш яких складе 43 млрд грн для порятунку «Приватбанку», а після стабілізації банку держава його продасть.

 

Loading...1 коментар

  1. Банк национализировали за 1 грн, но… с недостачей 113 млрд гривен, то есть более 4 млрд дол. При СССР за недостачу судили. Похоже Беня и другие собственники банка разворовали эти деньги. Это означает, что было бы правильно арестовать другую Бенину собственность и продать ее. За вырученные деньги компенсировать недостачу в банке. А так недостачу придется компенсировать за счет гос бюджета, в том числе и за счет пенсионеров. Интересно получается. А потом сбалансированный банк продадут за бесценок может быть тому же Коломойскому для дальнейшего ограбления вкладчиков. Беспредел. Взаимовыгодная махинация собственников банка и представителей властей. Награбленное поделят. А деньги в Швейцарии, где у Бени второе гражданство. Вот в результате подобных махинаций и получилось, что наш народ самый бедный в Европе, а наши олигархи одни из самых богатых. Власть вместе с олигархами нагло ведет страну к катастрофе.

Залишити коментар