Деканоїдзе: Насіров має турбувати українців більше, ніж Деєва

0

dekanoidze

Голова Національної поліції, яка сьогодні подала у відставку, Хатія Деканоїдзе, заявила, що українці більше мають цікавитись особою голови Фіскальної Служби Романа Насірова, ніж новопризначеної заступниці міністр Авакова Анастасії Деєвої, фото та вік якої викликало багато обговорень в ЗМІ.

Про це Деканоїдзе заявила на брифінгу сьогодні, в Києві.

“Я думаю, що ми повинні більше цікавитися тим, що… Наприклад, чому нас не хвилює, що Насіров є головою ДФС? Хвилює? Якось я не бачу”, – сказала вона.

Нагадаємо, 10 листопада уряд призначив заступницею міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції 24-річну Анастасію Дєєву. У біографічній довідці, розданій членам Кабміну, Дєєва зазначила стаж роботи 10 років. Крім того, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко стверджує, що під час призначення Дєєвої були допущені процедурні порушення. Також користувачі соцмереж знайшли фотосесію Дєєвої, для якої вона знімалася оголеною.

Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе сьогодні на брифінгу оголосила про відставку. Вона розповіла, що їй не вистачило повноважень для повної зміни системи та перемоги над корупцією, тому вона вважає свою функцію виконаною.

Loading...Залишити коментар