Демчишин відає на приватизацію найкращі шахти

2

Shahta1

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин підписав накази №41 і №42 від 01.02.2016 р., який дає можливість приватизувати найкращі шахти України.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Така доля чекає, наприклад, по три з чотирьох шахт ДП «Красноармійськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля». Бо, приміром, у Первомайську інвесторам пропонують вкласти кошти лише у шахту «Горська».

Наказом №42 Володимир Демчишин виділив зі складу ДП «Селідіввугілля» в окремий підрозділ шахту «1/3 Новогродівську», щоб теж запропонувати її на приватизацію. А решта копалень, навіть якщо не будуть знищені, не зможуть вижити й невдовзі припинять своє існування.

Обидва ці накази Міненерговугілля не погоджувало з профспілками, тому вони не можуть бути законним і профспілки добиватимуться їх відміни у судовому порядку. Також ми звернулися до міжнародних інстанцій з проханням втрутитися у ситуацію й допомогти відновити законність. Адже міністерство й уряд не пропонують програми зайнятості шахтарів, які в результаті їхніх непродуманих дій залишаться без роботи. Немає у них і розуміння того, що буде далі з мешканцями та інфраструктурою населених пунктів, які повністю залежать від вугледобувних підприємств, котрі передбачено ліквідувати.», – написав Волинець.
Loading...2 Comments

  1. Запорожец on

    Гнать такого министра вместе с его собратьями: Абрамовичуссом, Ссакашвили, Чурчхеладзе и Хванчкароидзе!!!

  2. ИВАН on

    вони наворували грошей,а тепер скуплять хороші підприемства. Хай тішать ,але знають ,що за це ГОСПОДЬ БОГ приведе їх на суд. ” нечестивий збирає,щоб віддати праведному” -так говорить БИБЛІЯ.

Залишити коментар