Депутат облради погрожував зброєю сім'ї з дитиною - Перший Соціальний

Депутат облради погрожував зброєю сім’ї з дитиною

0

У середу, 28 червня, депутат Миколаївської обласної ради Сергій Чмирь, влаштувавши стрілянину і погрожуючи рушницею, відібрав бензопилу у людей, яких запідозрив в тому, що вони пиляють дерева.

Про це «Преступности.НЕТ» повідомило джерело в Головному управлінні Національної поліції Миколаївській області.

За словами джерела, близько четвертої години дня Сергій Чмирь, перебуваючи за кермом автомобіля, разом зі своїм сином, проїжджаючи повз одній з лісопосадок Арбузинського району, побачив «Газель», поруч з якою стояла жінка і неповнолітня дитина.

Чмирь запитав у них, де водій автомобіля. На це жінка відповіла, що її чоловік пішов в посадку. У свою чергу, депутат звинуватив їх у тому, що вони пиляють дерева. Після того, як жінка почала заперечувати звинувачення депутата, Чмирь повернувся до свого автомобіля, дістав з нього рушницю і вистрілив у бік посадки. На шум з вийшов чоловік, з яким у Чмирем почалася перепалка.

Все закінчилося тим, що погрожуючи рушницею, депутат забрав з «Газелі» бензопилу і змусив людей виїхати. Постраждалі від дій Чмиря викликали поліцію.

На даний момент часу, у Сергія Чмиря вже вилучили відняту ним пилу, а також рушницю, на яку, за попередньою інформацією у депутата є дозвіл. За фактом події, поліція внесла відомості до ЄДР, попередньо кваліфікувавши злочин Чмиря за статтею 129 «Погроза вбивством», а також за частиною 4, статті 296 «Хуліганство із застосуванням зброї» Кримінального Кодексу України.

Варто відзначити, що так як Сергій Чмирь є депутатом місцевого самоврядування, то ж рішення по його затриманню повинна приймати прокуратура Миколаївської області.
Loading...Залишити коментар