Депутат Верховної Ради України звільнив 40 своїх працівників

0

najmani robitnyky

Зразу після виборів у Верховну Раду України політики почали «встрявати» у різні скандали та робити непопулярні кроки, які перед виборами могли нашкодити їхньому рейтингу.

Новообраний депутат Андрій Лопушанський, який переміг на 125 виборчому окрузі у Львівській області, днями звільнив 40 працівників санаторію «Женева», що знаходиться в Трускавці. Депутат, котрий і є власником санаторію, з працівниками не зустрічається, а передає причини такого кроку через виконавчого директора.

Керівництво стверджує, що працівники вкрали в санаторію 360 тисяч гривень. Найцікавішим є те, що саме таку суму власник заборгував всім звільненим працівникам, стверджують вони.

Також працівники запевняють, що за ними ведеться постійний відеонагляд та прослуховування. Саме тому, якби хтось з них дійсно був причетний до крадіжки, доказів було б хоч відбавляй.

Керівництво ж виправдовується, що люди не звільнені, а лишень відсторонені від роботи на час внутрішнього розслідування та з причини малих фінансових надходжень: «Людей багато, колектив великий, гості приїжджають, а надходження у касу дуже малі».

Працівники, в свою чергу, теж написали заяву в міліцію і обіцяють звернутись до прокуратури.
Loading...Залишити коментар