Депутат відкрив стрілянину по активістах

2

19_12_l2
В Енергодарі біля входу в міську раду, один із місцевих депутатів відкрив стрілянину із мисливської рушниц
і.

“На засідання Енергодарської міської ради прибув 36-річний депутат. До нього попрямували невідомі в камуфляжі. Як пояснив громадянин, він здійснив постріл вгору в цілях самооборони. Внаслідок пострілу постраждалих немає”, – повідомляють у місцевих ЗМІ.

Зі слів очевидців, люди в камуфляжі прийшли із трьома смітниками, на одному з яких було фото депутата. Таким чином, місцеві активісти мабуть хотіли провести так звану “народну люстрацію”, однак попали під кулі.

Хто є цим депутатом та чому він приходить на робоче місце із рушницею, ЗМІ не пишуть.
Loading...2 Comments

  1. Юрій on

    Ваш коментар Так,звісно,але скажіть що це за люди в комуфляжах і чому вони хотіли цього депутата люструвати.Він правий в такій країні потрібно носити з собою зброю,щоб захищатись від таких ублюдків!А ще краще збирати людей,вооружать і мочить неофашистських ублюдків..

  2. Роман on

    ПРАВДА: Злодії, які стали депутатами, намагались знову красти, але на заваді їм стали чесні депутати з ПартіїЗахисників Вітчизни-це пятикратний депутат міської ради Іван Морщавка та депутат від УКРОПУ Артем Дубков, які проводять розслідування злочинів партії регіонів, яка перед цим мала владу в місті та крала мільйонами. Автор статті така ж скотина як і “протестанти”-тітушки, працівники охоронної фірми з Дніпропетровська, яких за 60тисяч грн. Фінансували тітушек депутат від БПП (раніше партії регіонів) Сергій Хоролець, депутат від БПП (раніше парнтії регіонів Іван Сорока, який поцупив з тепловодоканалу більше ніж 50млн грн та місцевий олігарх “Сильної України” Іван Самойдюк, який викрав всю торгову мережу міста, не заплативши ні копійки. Їх мета -не допустити до участі на сесії міської ради кількох депутатів, справжніх патріотів. Участь в організації акції приймав начальник поліції м. Енергодар Андрій Петринчук!!!! Звісно за премію від олігарха! Слава Україні! Ганьба покидькам!

Залишити коментар