Депутат застосував силу проти школяра

2

Представник БПП схопив неповнолітнього за вухо. Далі рукою політик стиснув шию школяра і попередив, що той буде битий, пише Громада Київщини.

Брат депутата вдарив хлопця по обличчю. Колеги-депутати пропонували відбити голову хлопцю просто на сесії Гатненської сільради. Поліція відмовилася складати протокол, оскільки потерпілому Чагарову лише 16 років. Неповнолітньому, який висвітлює дерибани сільської ради, систематично погрожують політики й називають його місцевим Гонгадзе.

13 липня 2017 року о 13:00 годині в Гатненській сільській раді відбулось чергове засідання сесії ради. На ній був присутній депутат Києво-Святошинської районної Паламарчук, представники Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації та Громадської організації “ЗУБР”, а також мешканці села, серед яких був і Сергій Чагаров.

Під час засідання, депутат районної ради несподівано порушив питання щодо дописів у мережі Фейсбук Сергія Чагарова. Паламарчук висловив школяреві свої претензії щодо його дописів. Потім він встав зі свого місця, підійшов до неповнолітнього Чагарова, який сидів на стільці, взяв школяра за вухо та підняв з місця.

Після цього дорослий чоловік стиснув рукою за шию неповнолітнього та почав погрожувати, що якщо Чагаров продовжить писати дописи подібного роду, то буде битий.
Loading...2 Comments

  1. солоха on

    Що, депутат не знає, як реагувати на публічну брехню !? Що для цього є суди !? Це одне ! Нерви потрібно держати в руках…. Друге, якось не віриться, що 16 літній дитині зрозумілі речі дерибану сільської ради, ну просто в силу його віку. Значить хтось просто дитиною прикривається, бо не хоче відповідати за брехню перед судом… А таких людей завжди називали МЕРЗОТНИКАМИ !!! Як казав фашист Путін – ми , наші війська, будуть йти за спинами жінок і дітей і нехай солдати ЗСУ спробують нас зупинити …. Десь так діє і той “правдоруб” , що стоїть за спиною недосвідченого та неосвідченого любителя стукати по клаві… Так що стаття є явно замовною, а отже автор є тим журналюгою продажним, що ганьбить саме поняття журналістики …. ГАНЬБА !

  2. Китолов on

    Вперёд,ЭЛИТА!Дави быдлоту,на колени,смерды!

Залишити коментар