Депутатам показали фільм про їхнього колегу-хабарника

0

Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відео-докази зловживання службовим становищем та вимагання народного депутата з фракції БПП Борислава Розенблата.

Фільм показували під час засідання Регламентного комітету ВРУ у п’ятницю, 7 липня, пише «Українська правда».

Зокрема з фільму видно, як агент НАБУ «Катерина» декілька разів зустрічалася з депутатом Розенблатом починаючи з грудня 2016 року по червень 2017 року в різних ресторанах Києва. На цих зустрічах депутат розповідав про можливість впливати на рішення Житомирської обласної ради, суди, прокуратуру та посадових осіб в Держгеокадастрі.

«Мені треба хоча б 16,5 і 85 тисяч – це десь двадцядка доларів. Там не все просто», – говорив він на зустрічі 14 грудня 2016 року.

На зустрічі 4 квітня 2017 грудня Розенблат зізнається у можливості підкупу судів та прокуратури у Житомирі. «За допомогою твоїх грошей я вирішу питання з прокуратурою і судом. Сьогодні документи передали в суд. Є звернення громадської організації. Ще 6 грудня Житомирська облрада подасть в суд, ми їх прижмемо», – говорив нардеп.

В різні періоди агент передавала йому $6 тис., $10 тис., $20 тис. Ці гроші він не брав у власні руки, натомість просив виходити з його охоронцями, де вони перераховували кошти. Під час окремих зустрічей народний депутат пропонував агенту НАБУ закуповувати для її фірми нелегальний бурштин під виглядом польського бурштину.

Крім того він пропонував їй зареєструвати офшорну фірму в Арабських Еміратах. «Треба десь 200 тисяч доларів, грубо кажучи 250… Все залежить від того, скільки гектарів ми купимо. 20 тисяч – це облрада, купимо пару голосів. Десь 50 тисяч – це Геокадастр», – говорив Розенблат на зустрічі 8 червня.

Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що всі його особисті сумніви відпали, коли він побачив, як Розенблат звертається до агента НАБУ «Катерини»:

«Сонце, у нас таке життя, бл .. з цієї дебільної країною», – процитував він розшифровку оперативного відео.

Нагадаємо, Регламентний комітет ВР підтримав зняття недоторканності з Розенблата.

Loading...Залишити коментар