Депутати блокують будівництво дитячого центру

0

dityachi_budinok

Благодійний фонд «Альфа-Нік» у Миколаєві хоче викупити у міста орендовану земельну ділянку для того, щоби зробити там поселення для обездолених дітей. В містечку планується побудувати дитячий будинок сімейного типу, дитячий садок, початкову школу, центр матері і дитини, дитячий дозвільний центр для 40 дітей-сиріт.

Після засідання міської ради питання про викуп земельної ділянки так і залишився нерозглянутим, тому що депутати Ігор Кінцевий та Віктор Борович заявили, що прийомні діти та їх батьки виглядають непереконливими.

Як вже повідомлялось, ініціатором будівництва містечка для дітей-сиріт та їх прийомних батьків виступає фонд «Альфа-Нік». Дитячий будинок буде у форматі сімейного типу, як каже голова цього благодійного фонду Євген Ткачишин. Саме він і його дружина мають сьогодні своїх трьох дітей і ще семеро прийомних дітей. Всі діти для багатодітних батьків є своїми, ніяких «чужих» для них не існує.

Планів у сім’ї на містечко дуже багато. І дитячий садочок буде, і соціальний центр для допомоги молодим матерям, але все впирається у неоформлену землю. Невирішеність земельного питання відлякує і закордонних інвесторів, бо договір оренди можна розірвати у будь-який момент.

Причину відмови від розглядання цього питання депутати міської ради так і не повідомили.
Loading...Залишити коментар