Депутати хочуть більше виплат - Перший Соціальний

Депутати хочуть більше виплат

0

Гаманець з гривнями

Прес-служба Блоку Петра Порошенка, повідомила про те, що нардеп Олег Барна наголосив, що йому мало 12 тисяч гривень зарплати і тому він би хотів підвищення до 18 тисяч.

«12 000 грн це без податків на 4 помічників – є дуже низькою оплатою праці. Життя в Києві дуже дороге. Тому депутати просять повернути в депутатський фонд на оплату помічників 18000 грн. Це питання пов’язане з професійною діяльністю депутата та юридичною допомогою помічників», – повідомив Барна.

Такі вимоги пов’язані з підвищенням виплат до рівня професійності помічників і самих народних депутатів. Помічники не повинні страждати від утисків з боку держави, повідомляє депутат Олег Барна.

«Депутатам не потрібно піднімати зарплату, але від цього не повинні страждати помічники, які задіяні в державотворчому процесі. Необдумані кроки уряду щодо обмеження зарплати державних службовців низької ланки, на яких покладається найбільша чорнова робота, призводить до того, що спеціалісти залишають цю роботу. Потрібно також зменшити дисбаланс між максимальною і мінімальною зарплатою та пенсією робітників. Скорочення спецпенсій має піти на підняття мінімальних пенсій. Бо не може голова«Нафтогазу» мати 40 тис. грн зарплати, а народний депутат – 6 тис. грн», – вважає нардеп.
Loading...Залишити коментар