Депутати та поліцейський жорстоко побили подружжя

0

Четверо депутатів сільської та районної рад і колишній міліціонер побили подружжя після етнофестивалю у Христинівці Черкаської області, повідомляє ТСН. Зараз побиті знаходяться в стаціонарі, а депутати свою провину заперечують.

Чоловік зробив зауваження компанії, яка зловживала спиртними напоями, а жінка вирішила зняти п’яну компанію на відео. Компанія відповіла агресивною поведінкою, а потім дружина депутата обласної ради від Радикальної партії Олега Баштана почала бити його дружину по голові.

На відео серед його друзів можна побачити місцевих депутатів районної ради Анатолія Бордуна та Віталія Паламарчука, депутата міської ради Євгена Кулибабу.

З відео видно, що дружина Баштана в той вечір була найагресивнішою, але жінку били й інші її подруги. А пізніше її сильно вдарив по голові колишній міліціонер на прізвище Коломієць.

За словами чоловіка жінки, поки вона лежала на землі, вони обливали її пивом. Сам Олег Баштан всі звинувачення у побитті подружньої пари відкидає.

Більше того, депутат обласної ради, який раніше очолював медичну комісію області, стверджує, що його дружині зламали щелепу відразу в двох місцях. Яким чином вона говорила на відео з поламаною щелепою, він не пояснив.
Loading...Залишити коментар