Депутати виступили проти “гомосексуальності” в освіті

0

Депутати Івано-Франківської міської ради заявили про неприпустимість “пропаганди гомосексуальності” в шкільних підручниках і звернулися з відповідною заявою до прем’єр-міністрова Володимира Гройсмана і міністра освіти Лілії Гриневич.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Відзначимо, що спеціальна Антидискримінаційна комісія внесла зміни до шкільних підручників. У змінах, зокрема, слово “батьки” замінюють на “рідні”, пояснюють дитині роль жінки, яка повинна бути не тільки зображена на кухні, а батько – не зображений у костюмі на роботі, як до цього звикли, і тому подібне.

У той же час депутати виступають проти підручника “Громадянська освіта”, в якому нібито намагаються “нав’язати природність одностатевих пар”.

“Ми, депутати Івано-Франківської міської ради, з великим обуренням сприймаємо спроби нав’язувати українському суспільству антиморальні норми одностатевих пар, ніби як прояв природності і гуманізму”, – йдеться в зверненні.

Депутати підкреслили, що традиційна сім’я є основоположним осередком суспільства. У зверненні вони також відзначили, що усвідомлення важливості сім’ї є запорукою побудови здорового суспільства, міцної держави та майбутнього нації.

“Ми з великою тривогою сприймаємо спроби нав’язувати нашим дітям під час їх навчання в середній школі чужі національному розумінню поняття про природність одностатевих пар, формування у наших дітей думки, що такі пари є однією з різновидів родини. Зокрема, такі спроби здійснюються під виглядом викладання предмета Громадянська освіта та інших підручників, за якими планують навчати дітей з 1-го вересня 2018 року”, – говориться в зверненні.

У свою чергу раніше представник омбудсмена з прав дитини і сім’ї Аксана Філіпішина в інтерв’ю телеканалу “Громадське” заявила, що не можна через підручники дитини навчити певної сексуальної орієнтації.

“Це невігластво – міркувати про якусь проблематики, в цю проблематику потрібно заглибитися. Якби мені на стіл поклали серйозне ґрунтовне дослідження не одне і проведене неодноразово, а з періодичністю років в 50: скільки було, скільки стало, там в підручнику було одне, там – інше. Така кількість дітей з однієї групи вчилися за такими підручниками, проявили гомосексуальні нахили… Це просто стрясати повітря…”- заявила Філіпішина.
Loading...Залишити коментар