Дерибан заповідних земель в гирлі Дністра

0

palac

В програмі «Гроші» розповіли про те, як під піаром з поваленням одного паркану Міхеїлом Саакашвілі ховаються кілометри таких самих парканів, поставлених у заповідних землях на берегах Дністра в Одеській області.

Як стверджують селяни, сильні світу цього залишили їм одне єдине місце на всьому березі Дністра, адже берега в заповідних зоні вже просто не існує і він перетворився у забетонований колектор. Всюди один біля одного красуються дорогі особняки, які по документах записані як човникові станції.

Екологи разом з журналістами, побувавши у заказнику «Дністровські плавні», жахнулись свавіллю чиновників та бізнесменів, адже по закону тут рибалка навіть викопати яму, щоб шукати черв’яків для наживки, не мав би права, а не те, щоб особняки будувати. Тому офіційно цих сотень будинків в заказнику не існує, хоч Інтернет кишить об’явами про продаж дач в цьому районі на березі Дністра.

Загалом екологи говорять, що більшість цих особняків належать депутатам та чиновникам і не тільки з України, а є і гості з Росії.
Loading...Залишити коментар