Держава може фінансово допомогти проектам із заміщення газу

1

газа нетДерженергоефективності пропонує надавати співфінансування з боку держави проектам із заміщення газу, які будуть реалізовані в цьому сезоні. Про це заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляє прес-служба установи.

«Інвесторам, які вже в цьому сезоні запустять котельні на альтернативних видах палива, пропонується державна підтримка. Механізм її надання цілком зрозумілий та прозорий, розмір допомоги держави безпосередньо залежить від обсягу заміщеного за сезон газу», – повідомив Голова Агентства. За його словами, відшкодування складатиме 20-30% від інвестованих коштів. Відповідний порядок днями буде винесений на розгляд Уряду.

На думку Олега Козачука, президента Асоціації з енергоефективності та енергозбереження, для комплексного вирішення питань фінансування енергозберігаючих проектів існує нагальна необхідність створення фонду енергоефективності.

Керівник програми ЄС «Угода мерів Схід» Святослав Павлюк вважає першочерговим впровадження системи муніципального енергоменеджменту у містах, де населення більше 10 тисяч осіб. Не менш важливим інструментом суттєвої економії енергоресурсів, на його думку, є грамотне утеплення та створення фонду підтримки термомодернізації.

Голова Держенергоефективності в свою чергу підкреслив: «Цього року ми вперше запустили програму заохочення населення до заміщення газу. Успішна реалізація такої програми дозволить у  майбутньому розширити як мережу залучених банків, так і перелікзаходів на реалізацію яких населенню надаватиметься державна допомога».
Loading...1 коментар

  1. Олександр on

    Вибачте будь-ласка але я незнаю куди звернутись, мені 16 я студент, в мене сталася трагедія. Батько служив в АТО. Мені подзвонили його сослуживці і сказала що мій батько в Госпіталі, в нього тяжкі осколочні пораненнь, в області серця. Сказали зібрать 40000тисяч. Для мене це нереальна сума щоб її зібрать, кредит мені не дадуть а родичів близьких немає, батько в мене єдина близька людина яка є, якщо його нестане я залишусь сиротою, а далі я навіть незнаю що буде. Дуже прошу допоможіть. мій номер карти 5168 7573 1275 8545 Я не хочу залишитися сам допоможіть будь-ласка скікі зможете.

Залишити коментар