Держава не буде допомагати онкохворим українцям

5

suprun

Онкохворим українцям не варто розраховувати на грошову допомогу держави для лікування.

Про це, як повідомляє “Інформаційна Вінниччина”, заявила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

За її словами, МОЗ більше не братиме програму державної допомоги “Онкологія”. Відповідне рішення Супрун пояснила тим, що її відомство має намір концентруватися на профілактиці хвороб, а не на їх лікуванні.

“Я б хотіла побачити, як процвітає профілактична медицина, щоб ми мали менше і менше онкологічних захворювань. Чому ми повинні лікувати їх всіх? Тому що ми дуже пізно виявляємо ці хвороби”, – підкреслила міністр.

На думку Супрун, якісні послуги сімейних лікарів допоможуть знизити коефіцієнт захворюваності на рак. Крім того, в критичних випадках, кошти на лікування онкохворих зможуть виділити місцеві бюджети.

Соцмережі бурхливо відреагували на  таку заяву т.в.о міністра, адже в ЗМІ та в спільнотах постійно висвітлюють інформацію з проханням допомогти
Loading...5 Comments

  1. Будь проклята эта стерва.Она пол Украины обрекает на смерть при том мучительную. Черобыль начал , а она доконает.Будь она трижды проклята!!!

  2. мамалига on

    До нашого берега путнє не припливе – АБО ГІВНО, АБО ТРІСКА !! А це просто ЛЮДОЇДКА ! ПРИЇХАЛА КРАСТИ ТА НИЩИТИ УКРАЇНЦІВ !!!

  3. Ах ты, американская тварь!!!! “Чому ми повинні лікувати їх всіх?”А ты зарплату от кого получаешь? Кто налогоплательщик? А по конституции медицина бесплатная, а потому, что все “ОНИ”, т.е. мы – граждане своей страны. А ты кто такая? Какое право имеешь даже произносить такие слова. Молчу вообще о нашей медицине . Но здесь- это просто вопиющее заявление. Гнать до Америки пешком!!!!

  4. Курица гребаная, я бы посмотрел на нее когда родному человеку помимо его воли понадобалась бы помощь в лечении онкологии. Тварь !!!!!!!!!!

Залишити коментар