Держава обіцяє житло сотні волинських дітей-сиріт

0

загруженное (10)Близько сотні повнолітніх волинських дітей-сиріт цьогоріч отримають своє перше соціальне житло. Про це бадьоро повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Власне помешкання сиротам обіцяють купити у рамках регіональної програми, яку Волинь однією з перших областей в  державі, затвердила торік. Житлом забезпечуються діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування та  особи з їх числа, які досягають повноліття та після виходу з інтернату у доросле життя не мають житла.

Торік забезпечили соціальним житлом 25 дітей-сиріт, а з початку року вже 25-тьом купили помешкання, ще 19-тьом – відремонтували, повідомляє прес-служба.

Зокрема, цими днями, в рамках робочої поїздки до Волинської області Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка, ордери від квартир у Луцьку вручили п’ятьом дітям, позбавленим батьківського піклування. Ще одній – подарували будинок у селі Красна Воля Любомльського району.

Особливої уваги у повідомленні заслуговують слова подяки сиріт, які безмежно вдячні українській державі за турботу. Лише вслухайтесь у ці слова, які, нібито, належать волинським сиротам: «Ми дуже розчулені від такої уваги до наших потреб. Держава не залишила нас без підтримки, дала можливість спокійно жити, навчатися, опановувати професію. За це – вдячність від усього серця. І ми розуміємо, що наш випадок – не одиничний, останнім часом все більше таких  дітей отримують державне житло і підтримку. Такого раніше не було, а нині – стає добрим звичаєм».
Loading...Залишити коментар