Держава завинила Львову 514 мільйонів гривень

0

Садовий заявив про критичну ситуацію у Львові через борг держави за пільги і субсидії.

Станом на 13 березня у Львові критична ситуація із відшкодуванням державою наданих пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, де уточнили, що держава не повернула Львову 514 млн грн за надані пільги і субсидії мешканцям, повідомляє Захід Нет.

Це пільги і субсидії за газ, теплопостачання, водопостачання, електроенергію, квартплату та ін. Міський голова Львова дав доручення скерувати листи у всі державні інстанції та назвав ситуацію, що склалася, критичною для функціонування міста та роботи комунальних підприємств.

Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, станом на 13 березня держава не повернула Львову 514 млн грн за надані пільги і субсидії мешканцям. Зокрема, з 514 млн грн це: газ – 260,8 млн грн; тепло – 181,2 млн грн; вода – 18,2 млн грн; електроенергія – 23,2 млн грн; квартплата – 30,3 млн грн. В тому чисті заборгованість перед ЛКП становить 22, 4 млн грн.

«Це катастрофічна сума. І найгірше, що ця сума б’є по наших комунальних підприємствах і б’є по наших перевізниках. Тому прошу керівників районів, в першу чергу знаходити можливість і розраховуватися за вивіз ТПВ. Бо перевізники не мають змоги чекати, і коли виникає заборгованість, вона дестабілізує їх роботу, а для нас це недопустимо. Прошу у листах, які ми постійно скеровуємо у міністерства, в ОДА, розписати, яких збитків ми постійно зазнаємо через несвоєчасне отримання коштів. Зокрема збитки ми зазнаємо по теплопостачанню. Адже, якщо ми невчасно розрахувалися за газ, то НАК «Нафтогаз» нараховує нам пені і штрафи. Тому, скеровуючи листи міністрам, в ОДА, хочу запитати, за які кошти будуть покриватися збитки?», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.
Loading...Залишити коментар