Державні виконавці Печерського району пройшли перевірку на корупцію

0

загруженное (9)Політика по боротьбі з корупцією в органах державної влади активно впроваджується в м. Києві. Про це під час прес-конференції повідомив начальник Управління державної виконавчої служби у м. Києві Юрій Мазур, передає кореспондент STR.

«Підставою для перевірки стали звернення громадян, які надходили за 2014 рік, що склали 428 звернень. Це набагато більше, ніж по семи областях України. І це тільки по Печерському району. Із них 137 скарг — «на дії та бездіяльність державних виконаців». Під час перевірки був виявлений наступний недолік. Державними виконавцями порушуються строки виконання рішень… Дані порушення в цьому відділі носять системний характер. Наприклад, за 2014 рік встановлено, що значну кількість виконавчих проваджень державними виконавцями завершено у звязку з фактичним виконанням рішень після закінчення строку на самостійне виконання. Це вимагає винесення постанов про відкриття виконавчих проваджень, які не виносяться. Таким чином, недоотримуємо виконавчий збір в бюджет», – зауважив чиновник.

За його словами, в результаті перевірок винні особи були звільнені з виконавчої служби, а інші переведені в інші райони Києва відповідно зі зменшеним рангом за посадою.

Зазначимо, ДВС України є органом виконавчоїї влади, що координується урядом по реалізації державної політики у сфері примусового виконання рішень судів та інших посадових осіб.
Loading...Залишити коментар