Держрегулювання цін не відновлюватимуть

1

produkty600

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабмін має намір продовжити скасування державного регулювання цін на продукти харчування після 1 січня 2017 року, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми повністю скасували цінове регулювання. Як показала практика, на сьогодні це була досить корумпована система, де створювалися обмеження, ніхто їх не дотримувався, ніяк на ринок, на ціни ця система не впливала, але чиновнику давала можливості впливати на реальний сектор, на реальних підприємців», — заявив прем’єр.

За його словами, цей експеримент, який розпочався з 1 жовтня, сьогодні виявився виправданим. Тому уряд і надалі має намір продовжити дерегуляцію та спрощення умов ведення бізнесу.

Нагадаємо, у Мінекономрозвитку сподіваються, що в умовах вільної конкуренції виробники пропонуватимуть кращу ціну, аби не втратити споживача.
Loading...1 коментар

  1. Никита on

    Ну да всего лишь цены на продукты выросли, а так все нормально. Твари жидовская считает что эксперимент успешный, похоже жидуны экпериментируют над украинцами, что еще терпилы выдержат, цены на коммуналку подняли, цены на продукты подняли, а они все терпят и терпят.

Залишити коментар