Десятки селян побито та затримано під час протесту - Перший Соціальний

Десятки селян побито та затримано під час протесту

0

azerbajdgan

Близько трьох десятків людей було затримано в азербайджанському селищі Біна, яке знаходиться на окраїні столиці держави Баку.

Днями з самого ранку майже тисяча місцевих мешканців (а це практично все селище) вийшли з вимогою відремонтувати ґрунтову дорогу, якою селяни кожного дня змушені добиратись до цивілізації 4 км. Після проливних дощів в останні тижні це стало взагалі неможливо, адже дорога повністю поглинута водою і тепер по ній можна проїхати тільки трактором та спецмашинами. Як наслідок, більшість жителів селища змушені проходити цю відстань по коліна в болоті.

Як стверджують учасники акції, мітинг задумувався мирним і самі люди ніякої агресії не проявляли, аж доки поліція не почала бити пенсіонерку, що, послизнувшись, впала в болото. Після цього почалась бійка між поліцією та селянами. Поліція затримала три десятки людей, в тому числі неповнолітніх та тих, хто просто знімав подію на відео. Четверо жителів притягнені до кримінальної відповідальності і одинадцять затримані в адміністративному порядку.

Нагадаємо, декілька тижнів тому парламент Азербайджану розширив повноваження поліції у використанні спеціальних засобів при заворушеннях під час акцій протесту.
Loading...Залишити коментар