Дейдей прокоментував розмови навколо поранення

0Народний депутат Євген Дейд на своїй сторінці в Facebook заявив, що не хоче коментувати поранення, яке він отримав в Авдіївці.

Нардеп повідомив, що його поранення не важкі, і що він не писав про інцидент, щоб не провокувати реакцію в інформаційному просторі.

«Так, поранення не важкі. І я зі своєю сім’єю і друзями цьому раді. Так, я не писав про те, що сталося, тому що розумів, що почнеться бруд. Так, я, будучи народним депутатом, знаходився в зоні АТО. Тому що потрібен тут. І мені плювати, що всі думають з цього приводу. Я роблю те, що вважаю за потрібне робити. Роблю і буду робити. І якщо комусь це не подобається, то залиште свій цинізм і «дотепність» при собі … », – написав Дейд.

Він заявив, що не хоче давати коментарі по ситуації, і закликав залишити його в спокої.

«Я не хочу давати коментарі, не хочу комусь щось доводити. Не хочу брати участь в цирку, який влаштували з того, що сталося. Я не прошу мене підтримувати, не прошу захищати, я прошу залишити мене в спокої … », – написав Дейд.

Нагадаємо, 14 липня стало відомо, що народний депутат Євген Дейдей отримав у зоні АТО поранення. Ця новина стала гучною з огляду на те, що напередодні парламентарі так і не набрали достатньо голосів для позбавлення Дейдея депутатської недоторканості.

Пізніше журналісти, посилаючись на військових, які фіксують обстріли і прес-центр штабу АТО, оприлюднили інформацію, що на Авдіївському напрямку в момент поранення народного депутата не було зафіксовано обстрілів.
Loading...Залишити коментар