Директор НТКУ: "ЗМІ належать олігархам" - Перший Соціальний

Директор НТКУ: “ЗМІ належать олігархам”

0

oligarxy

Директор Національної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія розповів про те, як працює українське телебачення. За його словами, необхідно створити суспільне телебачення, бо всі інші підконтрольні різним силам.

Аласанія зазначив, що на даний час в Україні існує лише державні та комерційні види мовлення. І жодне не є об’єктивним та неупередженим.

“Комерційне може бути вільним тільки тоді, коли воно ще маленьке. Якщо воно виросте і стане впливовим, його обов’язково купить олігарх. Або олігарх його створить, щоб захищатися або нападати за допомогою ЗМІ на конкурентів, і раз на чотири роки під час виборів він буде виконувати команду мера міста, а якщо телеканал крупний – президента. Так було завжди, і так буде” – каже експерт.

За його словами, на державному телебаченні справи ще гірші, бо вони міняють “власника” після кожних виборів: “Хто при владі, за того ми й співаємо. Причому не від виборів до виборів, а завжди. До виборів це тільки загострюється, – суцільний адмінресурс”.

Нагадаємо, в Україні всі телеканали, окрім єдиного державного, належать п’яти олігархам, котрі об’єднали їх у медіахолдинги, долучивши друковані та Інтернет-видання і використовують їх у власних політичних та бізнесових інтересах.
Loading...Залишити коментар