Дирекція «Парку культури» програє всі суди у забудовника

0

На території львівського Парку культури забудовник самовільно захопив землю під будівництво. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на директора парку Олександра Молодого.

Незаконне захоплення землі було виявлено у понеділок, 31 липня.

Як розповів ZAXID.NET директор Парку культури Олександр Молодий, йдеться про скандальне будівництво на вул. Лижв’ярській.

«Йдеться про скандальне будівництво громадянина Баляша у верхній частині парку, де Монумент Слави. У свій час він отримав земельну ділянку в оренду (10 соток) для будівництва офісу. Він уже давно захопив значно більше, вийшов за проект, з ним судилися. Він купує усі рішення судів і у останні дні він почав переставляти паркан ще далі на територію парку і заливати капітальну огорожу», – сказав Молодий.

Як повідомляють у міській раді, 1 серпня відбудеться комісійне обстеження цієї території та будуть вжиті невідкладні дії. На думку Олександра Молодого, тут варто застосовувати силові методи. За приблизними підрахунками дирекції парку, забудовник захопив 10 соток землі, чим збільшим площу земельної ділянки удвічі.

«Подавати у суд на нього марно. Очевидно, треба якісь силові дії застосовувати. Усі рішення судів міська рада і парк програє. У нього занадто багато грошей і хороших зв’язків у судах. Я, як директор парку, бачу тільки силові методи. Він колишній регіонал, точніше регіонали колишніми не бувають. Для початку треба валити паркан», – додав Олександр Молодий.
Loading...Залишити коментар