Діти Донбасу знаходяться в небезпеці - Перший Соціальний

Діти Донбасу знаходяться в небезпеці

0

За даними ЮНІСЕФ боєприпаси і міни на сході України становлять загрозу для життя близько 220 тисяч дітей.

Про це йдеться в повідомленні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

“Зона конфлікту на сході України є однією з найбільш забруднених за кількістю мін в світі, що створює загрозу для 220 тис. дітей, які живуть, грають і ходять в школу в районах, де залишається багато мін, боєприпасів та інших смертельних вибухонебезпечних залишків війни”, – йдеться в повідомленні.

У ЮНІСЕФ уточнили, що за період з січня по листопад 2017 року середньому раз в тиждень проходив один випадок смерті або поранення дитини уздовж лінії розмежування на сході України.

“Міни, що не розірвалися боєприпаси і вибухонебезпечні залишки війни є причинами приблизно двох третин випадків смерті або поранення дітей”, – відзначили в ЮНІСЕФ, уточнивши, що багато дітей залишаються інвалідами.

Також зазначено, що міни та інші вибухові предмети створюють ризики для життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури, таких як об’єкти водо-, електро- і газопостачання.

“ЮНІСЕФ закликає всі сторони конфлікту відновити свої зобов’язання з припинення вогню, підписані в Мінську, і дозволити почати заходи з розмінування і реконструкції”, – йдеться в повідомленні.
Loading...Залишити коментар