Дівчата з Середньої Азії розкажуть українкам про феміністичний рух - Перший Соціальний

Дівчата з Середньої Азії розкажуть українкам про феміністичний рух

0

feministky4

Двоє дівчат з Середньої Азії розкажуть львів’янкам про успіхи та проблеми феміністичного руху в їхніх країнах.

Зустріч з феміністками із Казахстану та Киргизії організовує «Феміністична майстерня».

«Гостями Феміністичної майстерні цього вечора будуть наші хороші друзі: Галя Соколова з Бішкека (Киргизія) і Віоксендез із Казахстану. Галя і Віоксендез будуть розповідати про досягнення і виклики феміністичного руху у їхніх країнах.

Галя є учасницею Bishkek Feminist Initiatives – Бишкек Феминисттик Демилгелери, що розвиває культуру мирного громадянського спротиву, альтернативного активізму, феміністичної філантропії і солідарності. Їхній колектив має власний простір у Бішкеку з феміністичним садом і бібліотекою. Тут проводять групу росту самосвідомості, малюють плакати і трафарети, організовують воркшопи з ремонту будь-чого. Щопонеділка у кав’ярні однієї з учасниць колективу збирається веганська група для обговорення феміністичних тем. А нещодавно колектив проводив трансфеміністичний музичний кемп.

Віоксендез – родом з Казахстану, зараз живе у Львові, де займається інформаційним активізмом і творчими пошуками, бере участь у публічних подіях і приватних вечірках Феміністичної майстерні. Розповість про феміністичні ініціативи Казахстану та контекст, в якому вони існують», – написано в анонсі зустрічі.

Розпочнеться зустріч о 19:00 у Львові на Площі Ринок, 42.
Loading...Залишити коментар