Дівчина для Instagram фотографується з чоловіками, які до неї пристають

0В кінці серпня 20-річна студентка з Амстердама Ноа Янсма завела інстаграм @dearcatcallers: в ньому вона стала публікувати фото, зроблені спільно з незнайомцями.

Ці чоловіки приставали до неї на вулицях міста, відпускали в її адресу непристойні жарти і допускали сексистські висловлювання.

За словами Ної, від подібних дій чоловіків вона завжди була не в захваті, але в той же час не знала, як себе вести в таких ситуаціях. «Жінки часто не розуміють, як реагувати на сексистські коментарі чоловіків. Іноді я показувала їм середній палець у відповідь, але в підсумку відчувала себе нерозумно. І я вирішила зробити щось, що дасть мені над ними владу», – каже дівчина.

Кожен раз, коли до неї починав приставати незнайомець, вона просила його про спільне фото, а потім публікувала знімок у своєму Instagram. У підписах до деяких фотографій Ноа також розповідає, що саме їй сказав герой фото. Таким чином, зазначає дівчина, вона намагається виставити поведінку незнайомців на загальний огляд і привернути увагу до проблеми об’єктивації жінок.

 
Loading...Залишити коментар