Дівчину, яка на відео нацькувала бультер’єра на кошеня, оштрафували

0

У Харкові суд зобов’язав 19-річну власницю бультер’єра, яка виклала в мережу відео з убивством кошеняти, оплатити 29 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, передають Букви.

“Вироком Фрунзенського районного суду Харкова 19-річна харків’янка визнана винною в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 300 КК України (розповсюдження відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості)”, – йдеться в повідомленні.

За словами керівника Харківської місцевої прокуратури №3 Руслана Скуратовича, суд повністю задовольнив позицію прокуратури і призначив дівчині покарання у вигляді максимального штрафу, передбаченого санкцією статті – 5100 грн. Крім того, вона повинна заплатити 24 тис. грн судових витрат, пов’язаних з проведенням комп’ютерно-технічних експертиз.

Відзначається, що згідно зі ст. 98 КК України покарання у вигляді обмеження волі, яке також передбачено законодавством як можлива форма відповідальності за даний злочин, щодо неповнолітніх не застосовується.

Підкреслюється, що призначене покарання максимально можливе для неповнолітнього відповідно до закону.

Вирок суду ще не набув чинності, оскільки не сплив термін апеляційного оскарження.

В кінці жовтня 2016 року у той момент ще неповнолітня харків’янка виклала у вільний доступ в одній із соціальних мереж відеозапис, на якій нацькували на кошеня пса бультер’єра. Оприлюднений відеозапис викликала великий резонанс у громадськості.

 
Loading...Залишити коментар