Дівчину заарештували за відмову служити в армії - Перший Соціальний

Дівчину заарештували за відмову служити в армії

0

divchyna

19-річна ізраїльтянка Таїр Камінар з ідеологічних причин відмовилась розпочати службу в ізраїльській армії.

Таїр називає себе анархісткою і днями прийшла в призовний пункт, щоб написати відмову. В цей самий момент під будівлею військкомату відбувалась акція солідарності з Таїр, яку проводили ліві активісти та анархісти.

«Нас запевняють, що немає іншого шляху, крім військового і агресивного, але я впевнена, що це якраз найбільш руйнівний шлях. Є багато шляхів – шляхів переговорів, миру, оптимізму, бажання жити в рівності, безпеці і свободі. Нас запевняють, що армія не пов’язана з політикою. Але це не так. Призов в армію – це як гучна політична заява. Ми, молодь, повинні серйозно задуматися про те, чи влаштовують нас правила гри. Ми повинні розуміти, що наші рішення впливають на все наше суспільство. Я не боюся тюрми. Тюрма лякає мене менше, ніж втрата людяності», – прокоментувала свій вчинок дівчина.

В той же ж день, коли Таїр Камінар написала відмову, вона була заарештована. В Ізраїлі часто активісти, які мають прихильність до лівих та антиавторитарних ідеологій, відмовляються служити в армії, вважаючи свою державу агресором по відношенню до Палестинської автономії.
Loading...Залишити коментар