Дніпро теж не підвищуватиме тарифів

0

dnipro

Депутати міськради Дніпра прийняли рішення заборонити вводити підвищені тарифи на послуги житлово-комунальної сфери. Заборона почне діяти з 1 серпня 2016 року і триватиме до 1 січня 2017 року.

«Таке рішення прийнято для недопущення зростання напруги серед жителів міста і до тих пір, поки компетентні органи не введуть економічно обґрунтовані тарифи, а так само індексацію зарплат, пенсій і рівня прожиткового мінімуму», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов на сесії міськради в середу, 13 липня, передає Укрінформ.

Він наголосив, що це рішення є вольовим. Таким чином, з 1 серпня 2016 року і до 1 січня 2017 року підприємства, що надають комунальні послуги населенню, не можуть не тільки нараховувати оплату згідно заявленим підвищеними тарифами, а й нараховувати пеню за затримку в оплаті.

Мораторій стосуватиметься тарифів на електроенергію, природний газ, тепло, гарячу, холодну воду і водовідведення.

Раніше таке ж рішення раніше прийняла Київська міська рада.

Нагадаємо, 27 квітня Кабмін затвердив єдиний тариф за газ для всього населення в розмірі 6879 гривень/тис. куб. м. Він складається з гуртової ціни газу в розмірі 4 942 гривень, середньозваженого тарифу на транспортування – 219 гривень, середньозваженого тарифу на розподіл – 513,7 гривні, торгової націнки постачальника – 57,4 гривні. Тарифи вступили в силу з 1 травня

Пізніше стало відомо, що тарифи на теплоенергію теж зростуть на 60%, бо газ для котелень тепер закуповуватимуть дорожче.

Тариф зріс з 1 липня.
Loading...Залишити коментар