До банди, яку хотіли затримати в Княжичах, входили поліцейські, – Троян

0

knyazuchi

Серед зловмисників, яких планували затримати під час спецоперації у Княжичах під Києвом, були особи, які “мають відношення до правоохоронних органів”.

Про це повідомив тимчасовий керівник Національної поліції Вадим Троян, пише ВВС.

Уночі проти неділі під час перестрілки силовиків у Княжичах загинули п’ятеро з них.

За офіційною версією подій, перестрілка почалася після того, як Державна служба охорони затримала поліцейських-розвідників, помилково сприйнявши їх за грабіжників.

Президент Петро Порошенко, який провів нараду з силовиками, закликав не використовувати цю подію, щоб “влаштовувати розбірки” і дестабілізовувати політичну ситуацію, повідомляє його прес-служба.

“Ніщо не виправдовує того, що загинуло п’ятеро правоохоронців. Я сподіваюся, що в дуже короткий термін істина буде встановлена. І ті, хто винний у видачі наказів, що призвели до таких трагічних наслідків, будуть стовідсотково притягнуті до відповідальності”, – цитує прес-служба пана Порошенка.

Він також узяв розслідування справи, яке веде Генеральна прокуратура, під особистий контроль.

За словами в.о. керівника Нацполіції Вадима Трояна, якого цитує прес-служба президента, нічна операція була частиною спецоперації, яка проводиться по всій країні. Він сказав, що правоохоронці виявили банду, яка діяла в Києві і області.

“Він повідомив, що до складу злочинної групи входили кілька осіб, серед яких були вже судимі за розбої та особи, які працювали, або мають відношення до правоохоронних органів”, – сказано в повідомленні прес-служби.

Поліція також зазначила, що усіх членів цієї банди таки затримали, коли ті тікали з місця пригоди.

В соцмережах активно обговорюють події в Княжичах і вказують на кілька неточностей в офіційній версії. Зокрема на те, що всі учасники події були в формі та з табельною зброєю, яку інша частина не могла не помітити.
Loading...Залишити коментар