До кубанської сепаратистки не пускають матір - Перший Соціальний

До кубанської сепаратистки не пускають матір

0

Darja

В Інтернеті з’явився лист матері лівої активістки та організаторки «Маршу за федералізацію Кубані» Дар’ї Полюдової, яку заарештували за підозрою в екстремістській діяльності та закликах до сепаратизму.

«Добрі люди! Я, Полюдова Тетяна Федорівна, мама моєї останньої, найрозумнішої донечки – Полюдової Дар’ї Володимирівни, прошу у Вас допомоги. Мою донечку тримають в катівнях вже 5 місяців ні за що. Заарештували її нібито за заклик до революції. А вона всього лише хотіла, щоб людям в Росії жилося добре, щоб наші вищі чини нам не вішали локшину на вуха. В даний час вона знаходиться в слідчому ізоляторі №5 міста Краснодар вже 5 місяців.

Вже 5 місяців нам навіть не дають з нею побачитися, як ніби вона якась злочинниця. Моя дочка за свої 25 років життя має 45 подяк і похвальних листів. Закінчила школу з червоним атестатом. Поступила в Академію МВС Росії. Провчилась 5 років і закінчила її з червоним дипломом. Ось так то розумних людей цінують у Росії! Я вже не знаю що мені робити і як далі жити? Чим можна їй допомогти, хто знає? Невже її посадять ні за що і зламають все її життя? А воно у неї тільки починається! Ось така-то у нас в Росії демократія, свобода слова! Може хто почує мої слова відчаю, і щось зміниться та хтось відгукнеться. З повагою Полюдова Тетяна Федорівна».

Нагадаємо, що акція «Марш за федералізацію Кубані» була запланована на 17 серпня в Краснодарі. Головним гаслом акції повинно бути «Досить годувати Москву!», а сама акція була організована місцевим Союзом комуністичної молоді. Активісти Краснодарського осередку, в тому числі й Дар’я Полюдова, неодноразово наголошували, що виступають проти анексії Криму та підтримують Україну.

Дар’я Полюдова, яка є головою краснодарського осередку була затримана 15 серпня після того, як на вулиці до неї підійшов чоловік і намагався спровокувати її на конфлікт, звинувативши дівчину в націоналізмі. Потім майже відразу з’явилися поліцейські, які на місці склали протокол за статтею «дрібне хуліганство». Суд засудив Полюдову до 14 діб арешту.

Після завершення терміну перебування Дар’я з в’язниці не вийшла і була запроторена в СІЗО №5 за звинуваченням у сепаратизмі та екстремістській діяльності.
Loading...Залишити коментар