До понеділка у Львові демонтують пам’ятник «Небесній сотні» - Перший Соціальний

До понеділка у Львові демонтують пам’ятник «Небесній сотні»

0

haltura

Пам’ятник «Небесній сотні» у Львові, який виявився картонним макетом, до понеділка обіцяють демонтувати.

З самого ранку в Facebook розпочались обговорення викладених фотографій, на яких височів пам’ятний знак, присвячений героям «Небесної сотні». Більшість відгуків були, м’яко кажучи, негативні по відношенню як до художньої цінності, так і до самого стилю, в якому він був виконаний. Як виявилось пізніше, знак був встановлений без жодних погоджень ГО «Український чин» та найбільш цікавим виявився той момент, що 8 метровий пам’ятник виготовлений з картону та був лише макетом.

«Рішенням виконавчого комітету міської ради було створено робочу групу, яка має працювати над встановленням пам’ятника Небесній Сотні у Львові. До групи увійшли представники громадських організацій, архітектори, члени об’єднання Євромайдану. Вже було два засідання, у понеділок буде чергове, на якому мають визначити умови проведення конкурсу на встановлення такого пам’ятника. Натомість, ГО «Український чин» сьогодні, без жодних погоджень, встановила свій макет – нібито для обговорення з громадою. Ми виїжджали на місце подій з начальником райвідділу міліції, представник ГО пообіцяв, що в понеділок вони добровільно демонтують макет», – прокоментувала голова Сихівського району Ірина Маруняк.

Сама подія підняла на гору ще одну проблему, яку скоро почне обговорювати громадскість Львова, а саме корупцію та відкати під час конкурсів на виготовлення пам’ятників у культурній столиці України. Про те, що навколо майбутнього проекту теж будуть крутитись чиновники, як круки над мертвечиною у львів’ян сумнівів не виникає.
Loading...Залишити коментар