Доброволець: “Наш товариш загинув, бо президент заборонив артилерії стріляти”

1

200

Добровольці та контрактники, що знаходяться в селищі Піски біля Донецького аеропорту, дякуючи Президенту української держави, знову несуть втрати вбитими та пораненими.

Про це інформаційну агенцію «Страйк» сповістив один з добровольців.

«Ми знаходимось на самій передовій і приймаємо на себе велику частину ворожих ударів, що йдуть на Донецький аеропорт. Вчора ж нас просто «кинули»! Росіяни били по нас зі всього, що в них було, а наша артилерія мовчала. Ми зв’язувались з артилеристами та просили подавити ворожу артилерію, а у відповідь почули: «Порошенко заборонив нам стріляти», — запевняє «Тверезий», доброволець Батальйону ОУН. — Я не знаю зараз точно, яка там ситуація у контрактників, що стоять з нами в Пісках, але добровольці, дякуючи нашому Гаранту, мають декількох важкопоранених та відправляють до Львова ще одного «двохсотого». Вдома в хлопця залишилась дружина з двома дітьми».

Це не перший випадок, коли солдати та низовий офіцерський склад жаліються на накази Президента чи вищого командування, які виставляють їх «хлопчиками для биття».
Loading...1 коментар

  1. алекс on

    Непонятно???!!! Вот сегодняшнее сообщение СМИ:
    Українська артилерія змусила ворога відступати (http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/ukrayinska-artyleriya-zmusyla-voroga-vidstupaty/)
    У районі Донецка і Авдіїки основні сили російських військ та сепаратистів відійшли від лінії зіткнення з українськими військами. До цього їх спонукали понесені втрати.

Залишити коментар