Допомагаєш армії? Отримай по голові міліцейським кийком

1

ACAB2

В ніч з 31-го жовтня на 1 листопада київська міліція зупинила машину волонтерів, що направлялась на базу одного з добровольчих батальйонів.

Міліціонери назвали волонтерів «сепаратистами», повалили на землю, побили та затримали, відправивши їх в Подільський районний відділок міліції. Така інформація з`явилась в багатьох українських групах та підписках в соцмережах.

«ПОБРАТИМИ, УКРАЇНЦІ, ДРУЗІ! Мєнтовський беспрєдєл продовжується. Ці нелюди в погонах вкорень знахабніли. Розходжують зі зброєю та бронежилетами в тилу, де це просто смішно, коли наші хлопці з голими руками ліквідують блокпости сепаратистів та йдуть з автоматами проти градів» – йдеться в повідомленні.

Активісти закликали всіх небайдужих киян приходити під Подільський РВМВС, оскільки з 5 затриманих двоє ще залишались у райвідділку.

Останнім часом почастішали скарги від волонтерів на українську міліцію, яка часто обшукує машини, ображає та кладе «лицем в підлогу». І це все відбувається на тлі того, що армія тримається на допомозі волонтерів, а держава навпаки – заважає та звинувачує волонтерів у всіх гріхах.

Нагадаємо, на початку жовтня Міністерство Оборони висунуло звинувачення волонтерам у брехні та панікерстві і заявило, що армія всім забезпечена і не потребує допомоги.
Loading...1 коментар

Залишити коментар