Дрібні підприємці вийдуть під Генеральну прокуратуру

1

prokuratura

Дрібні львівські підприємці вийдуть пікетувати Генеральну прокуратуру України в Києві.

Акція під назвою «Революція гідності в кайданах корупції» відбудеться 26 серпня о 10:00 під будівлею Генеральної прокуратури (вул. Різницька, 13/15), пише профспілковий сайт КВПУ.

Поштовхом до проведення акції став черговий напад на підприємців львівського ринку «Нове Торпедо». Тоді найбільше постраждали активісти Вільної профспілки підприємців України, зокрема родина голови первинки згаданого ринку Оксани Козлової.

Мафіозні угруповання продовжують використовувати ринки для стабільного вимивання ґіґантських коштів з легальної економіки. Потерпають підприємці-орендарі – їх змушують працювати в нестерпних умовах. Потерпають вкрай збіднілі покупці – вони не можуть купити потрібні речі за прийнятними цінами. Потерпає державний бюджет – щомісяця він недоотримує мільярди. Потерпає безпека країни – тіньові кошти живлять мафію, тіньові сили, що становлять небезпеку для держави.

Свідки та потерпілі обіцяють говорити відверто та надати журналістам кричущі викривальні матеріали. Розкажуть про те, як їх грабують, завдають шкоди здоров’ю, відкривають незаконні кримінальні справи за вигадані злочини, залякують переслідуванням дітей. Для кращої візуалізації учасники акції готують театралізоване дійство з муляжами зброї.
Loading...1 коментар

 1. Профспілки ринку Торпедо on

  боротьби з корупцією, переслідують свої особисті інтереси та покривають свою незаконну діяльність.
  Зокрема, як нам стало відомо з інтернет-сайту Конфедерації вільних профспілок України, 26 серпня 2016 року так званими «підприємцями» планується проведення пікету Генеральної прокуратури України пі назвою «Революція гідності в кайданах корупції».
  Вказаний захід спрямований на дискредитацію львівських ринків та має на меті залякати слідство у процесі розслідування декількох кримінальних проваджень за злочинами, вчиненими активістами так званої вільної профспілки Оксани Козлової.
  Так, організована група осіб на чолі з уродженкою м.Сєвєродонецьк – Оксаною Козловою вже понад два з половиною роки (!!!) незаконно утримує частину земельної ділянки, що належить на праві оренди ТзОВ «Новий ринок «Торпедо».
  Вказане бандугруповання прикриваючись профспілковими гаслами боротьби за права підприємців, використовуючи свої «бойові» загони тітушок, причетна до спроб незаконного рейдерського захоплення у березні 2014 року кількох львівських ринків, в т.ч. одних з найбільших ринків Львова – Привокзального, ринку «Торпедо», Добробуту та кількох дрібних ринків.
  Оксана Козлова та організована нею група, починаючи з 2010 року жодних податків за користування торговими місцями не сплачує, веде незаконну торгівлю та закликає не сплачувати податки до бюджету, бо на її думку «влада у місті відсутня».
  18.03.2014р. по факту незаконного захоплення території ринку Личаківським РВ було відкрито кримінальне провадження за №1201410040000763 за ст.206, 296 КК України, де вона проходить як один з організаторів захоплення.
  23.10.2014р. за фактом завдання Козловою О.В. тілесних ушкоджень Галицьким РВ м.Львова Вважаємо за необхідне висловити своє занепокоєння діями окремих осіб, які під прикриттям гасел Революції гідності та було відкрито кримінальне провадження за №12014140050003968. На даний час Козлова О.В. знаходиться в розшуку у звязку із ухиленням від кримінальної відповідальності за вище вказаний злочин.
  Тому у випадку її появи на запланованому пікеті, просимо органи правопорядку вжити заходів щодо її оперативного затримання.
  Крім цього, активісти так званої вільної профспілки за порушення вимог чинного законодавства були виселені Державною виконавчою службою з території ринку на підставі рішень Господарського суду Львівської області та Львівського апеляційного господарського суду по справах №5015/6140/11 та №5015/6139/11. Однак, в порушення ст.124 Конституції України, після виконання рішення повторно зайняли торгові площі в інших павільйонах.
  За час незаконного зайняття вказаними особами так званої вільної профспілки території земельної ділянки, Товариству та міському бюджету завдано мільйонних збитків, що полягають у неможливості використання законним орендарем вказаної ділянки та проведення там відповідного благоустрою.
  Від їх незаконної діяльності страждають сотні добросовісних підприємців, яким так звані «активісти» не дають нормально працювати, постійно провокуючи на львівських ринках конфліктні ситуації.
  Вказані особи на чолі з О.Козловою бажають знищити наш ринок, а землю захопити собі. Просимо не допустити рейдерського захоплення бандитами нашого підприємства.
  Водночас підприємці ринку «Торпедо» та ТзОВ «Новий ринок «Торпедо» в особі створених ними первинних профспілкових організацій залишають за собою право провести паралельно власні пікети органів прокуратури з метою викриття злочинних намірів Козлової О.В. та притягнення вказаних осіб до відповідальності за неправдиве повідомлення про злочин

Залишити коментар