Дружина Турчинова знову відзначилась

0

Дружина секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України, кандидат педагогічних наук Ганна Турчинова звинуватила найбагатших людей світу в змові для створення ЛГБТ.

Про це Турчинова написала в статті “Гомодиктатури. Частина 2. Вовк в овечій шкурі” на сайті “Цензор.НЕТ”.

За її словами, інститут шлюбу в Україні знаходиться в небезпеці і саме вона стала на його захист.

“Знайшовся рух, який, прикриваючись рівністю прав і недискримінацією і користуючись великими коштами найбагатших родин світу (Рокфеллери, Ротшильди, Моргани, Сорос, Білл Гейтс та ін.), за допомогою ООН та євроінституції вирішив, що вони і їхні гроші мають право вирішувати долю планети і регулювати кількість населення на Землі”, – написала Турчинова.

Вона зазначила, що в 1995 році на Всесвітній жіночій конференції в Пекіні було покладено початок таких понять, як “здоров’я і свобода людини, розширення прав жінок, якісні послуги, репродуктивне здоров’я”. Тоді було прийнято рішення замінити поняття “стать” на поняття “гендер”.

“Нове поняття повинне було допомогти досягти потрійної мети: привести до” сутнісної рівності “чоловіка і жінки, зробити деконструкцію статевої ідентичності чоловіка і жінки, зробити деконструкцію “нормативної гетеросексуальності”, – додала Турчинова.

За її словами, в 2007 році в Джокьярті були розроблені 29 принципів, які дозволили б на законодавчому рівні прийняти всі різновиди ідентичності, включаючи гомосексуальну.

Турчинова перевела ідеологію на “нормальну мову”, зазначивши, що дівчатка і хлопчики можуть “міняти свою поведінку по 100 раз в день”, а “вся гейпропаганда повинна стати нормою, незважаючи на норми суспільної моралі країни”.

“Тобто це означає, що повинні бути створені незалежні від держави органи, така гендерна (ЛГБТ) поліція, яка буде створювати нагляд і карати всіх, хто, на її думку, то не так повівся щодо ЛГБТ. Від суспільства вимагають придушити і криміналізувати всі види опору гендерної (ЛГБТ) ідеології”, – обурилася дружина Турчинова.

20 червня навколо співробітниці Національного педагогічного університету імені Драгоманова Анни Турчинової – дружини секретаря РНБО Олександра Турчинова – розгорівся скандал через її висловлювання на адресу ЛГБТ-спільноти.
Loading...Залишити коментар