ДТЕК почали приймати вугілля на “прохання Міністерства”

0

dtek

«ДТЕК», що належить олігархові Ринату Ахметову, відновив прийом вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну з 16 січня на прохання і під гарантії Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Про це керівник департаменту із зовнішніх комунікацій «ДТЕК Енерго» Ірина Мілютіна повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає theinsider.ua.

«Поставки відновлені на прохання і під гарантії Міністерства енергетики та вугільної промисловості. У той же час необхідні для прийому вугілля документи з боку Державної вугільної компанії поки не було надано, тому вугілля приймається на склади ТЕС “ДТЕК Енерго” на умовах зберігання», – повідомила Мілютіна.

За словами представника «ДТЕК», Міненерговугілля гарантувало, що в найближчі дні питання буде врегульовано.

«Всі контракти і специфікації, необхідні для поставок вугілля Львів-Волині на теплові станції Західенерго будуть узгоджені і підписані з боку «Центренерго» та Державної вугільної компанії до кінця поточного тижня. Це дозволить документально оформити вугілля, що надходить на ТЕС «ДТЕК Західенерго», а також відновити постачання вугілля «ДТЕК Енерго» на теплоелектростанції «Центренерго», – додала Мілютіна.

Раніше в Міненерговугілля повідомляли, що енергохолдинг «ДТЕК» вирішив відмовитися від закупівлі вугілля на державному підприємстві «Львіввугілля» c 14 січня, що призведе до недоотримання коштів для виплати заробітної плати шахтарям.

У «ДТЕК» таку ситуацію пояснювали зниженням рівня завантаження вугільних блоків ТЕС, який зараз становить 36%.

За даними «ДТЕК», у 2015 році ТЕС енергохолдингу купили вугілля у державних шахт в обсязі понад 580 тис. Тонн, з них Львівсько-Волинський вугілля складає більше 450 тис. тонн.
Loading...Залишити коментар