Джефф Монсон йде в Думу

0

Боєць змішаного стилю (ММА) Джефф Монсон заявив, що збирається обиратися в Держдуму РФ. 

«Державна Дума – це те, де я хочу бути в майбутньому. Я хочу мати можливість допомагати якомога більшій кількості людей», – заявив Монсон.

Боєць, який став депутатом міської думи підмосковного Красногорська, також пояснив, як проходили зустрічі з жителями міста. «Я можу розуміти деякі речі і без перекладача. Я вчу російську мову кожен день і дізнаюся все більше і більше. У мене не було передвиборчої кампанії в традиційному її розумінні. Я просто проводив зустрічі з людьми в публічних місцях і розмовляв з ними. Жахливі корки і корупція – це були основні теми запитань», – розповів громадянин Росії.

10 вересня було оголошено, що Монсон здобув перемогу на виборах до міської думи Красногорська. Спортсмен балотувався від партії «Єдина Росія».

В кінці травня 47-річний спортсмен отримав російський паспорт. Боєць відмовився від американського громадянства. Крім цього, у Монсона є і паспорт невизнаної Луганської народної республіки (ЛНР).

Монсон не приховує любові до Росії і її радянського минулого. Спортсмен неодноразово виходив на поєдинки під гімн СРСР. За свою кар’єру Монсон провів 86 боїв, з них 59 перемог і 26 поразок. Один поєдинок завершився внічию.
Loading...Залишити коментар