Експрес Київ-Бориспіль зламався одразу на другий день

0

Швидкісний експрес із Києва до аеропорту “Бориспіль” зламався наступного дня після його запуску.

Про це повідомляє “Громадське”.

“Ми виїхали об 11:01 з вокзалу, мали прибути через 37 хв (об 11:38 – ред), але досі на підїзді. До аеропорту 5 км і ось уже 12:47, а ми досі стоїмо”, – розповів кореспондент Василь Пехньо.

За словами водія експресу, виникла проблема із двигуном — поїзд не заводиться.

Провідниця експресу повідомила пасажирів, що за хвилин 20-30 приїдуть буксирувати поїзд до аеропорту.

“У мене рейс о 12:45 в Доху в Катар, з Катару в Австралію. Через затримку потяга я не зможу вилетіти. Це якесь свавілля” – розповів Данило, один із пасажирів потяга.

Аби встигнути на рейси, деякі пасажири вискочили з потяга.

“Мій рейс відправляється за годину. Хто компенсуватиме мені втрати? Хто купуватиме новий квиток. Ми застрягли тут. Я не встигну на свій літак. Я певен, що ніхто нічого не компенсує мені. Вони мали враховувати графік вильоту рейсів”, – розповідає австрієць Мартін, який сьогодні планував повернутися додому у Відень.

“Якщо вони знали, що є якісь проблеми, вони мали організувати трансфер для пасажирів до аеропорту ще на першій зупинці, але цього не сталося і ось ми тут. А мій літак відправляється о 13:10, за 55 хв, тож у мене немає шансів встигнути”, – додав Мартін.

Станом на 12:50 експрес почав рух до аеропорту “Бориспіль” за допомогою буксиру. Пасажири прибули до аеропорту о 13:01 – через дві години після відправлення. Зазначається, що деякі з них вже запізнилися на свої рейси.

Глава “Укрзалізниці” Євген Кравцов вранці 1 грудня радив людям їхати в аеропорт експресом, аби уникнути заторів.

“Є порада: якщо збираєтесь в аеропорт — то їхати треба лише “Kyiv Boryspil Express”. Ціна від сантиметрів снігу на дорогах не залежить — фіксовані 80 грн. Таксисти сьогодні просять у 5 разів дорожче — від 400. Почніть подорож не у заторах”, — писав він.
Loading...Залишити коментар