Електропоїзди в Нідерландах тепер їздять на вітряній енергії

0

poizd

Починаючи з 1 січня 2017 року, 100% електропоїздів в Нідерландах харчуються від енергії, що виробляється вітряними електростанціями.

Таким чином, оператор голландських залізниць, компанія NS Dutch Railways, стала першою в світі залізничною компанією, яка отримує 100% електроенергії з енергії вітру, повідомляє ЦТС.

Щодня послугами NS Dutch Railways користуються близько 600 тис. Чоловік. Протягом року на залізничні перевезення в Нідерландах потрібно близько 1,2 млрд кВт · год електроенергії. Такий обсяг енергії, що виробляється за допомогою вітрогенераторів без будь-яких викидів CO2, буде поставляти енергетична компанія Eneco. Це приблизно дорівнює кількості енергії, споживаної усіма домогосподарствами Амстердама за рік.

Eneco і NS Dutch Railways уклали партнерську угоду в 2015 році. Тоді вдалося перевести на отриману від вітрогенераторів енергію близько 50% всіх перевезень. А повний перехід на екологічно чисту енергію був запланований на 2018 рік. Але досягти цього вдалося достроково завдяки зусиллям обох компаній. Так, NS Dutch Railways щорічно знижує споживання електроенергії на 2%. У той же час, завдяки угоді з оператором залізниць компанія Eneco змогла побудувати додаткові генеруючі потужності. Половина від необхідної електроенергії буде поставлятися з цілого ряду нових вітряних електростанцій в Бельгії і Скандинавії, з якими були спеціально укладені контракти під даний проект.
Loading...Залишити коментар