Facebook вводить Face-контроль

0

_facebook

В компанії Facebook розробляють програму, яка не пропускатиме в мережу фото користувачів, де ті зображені в нетверезому стані.

Про це розповів керівник лабораторії штучного інтелекту компанії Facebook Ян Лекан.

Програма працюватиме на основі штучного інтелекту. Вона зможе розрізняти селфі, зроблені в нетверезому стані. Користувачу задаватимуть питання “Ви дійсно хочете, щоб це фото побачили ваш начальник і ваша мама?”.

Також, розробники хочуть створити програму, яка також, за допомогою штучного інтелекту, буде повідомляти користувача, якщо хтось інший завантажить в соціальну мережу фото з його зображенням.

 Наступним кроком буде аналіз тексту в опублікованих статусах для автоматичного визначення відповідних хештегів.

Глава лабораторії Facebook також розповів про те, що в майбутньому така програма-асистент може виступати посередником у вашому спілкуванні з друзями.

Таке нововведення, швидше за все, викличе серйозні заперечення, оскільки і багато користувачів, і борці за право на захист приватного життя в інтернеті вважають, що подібні програми мають бути лише однією з опцій, і їх не можна нав’язувати відвідувачам соціальних мереж.

Зараз багато великих фірм займаються дослідженням можливостей штучного інтелекту. У компанії Google також є своя лабораторія, що займається цією проблемою. Ця компанія також інвестує в фірми, що створюють роботів.
Loading...Залишити коментар