Фанати зі свастиками дискредитували Україну

5

bony6

Британські журналісти звернули увагу, що на екрани британських телевізорів потрапили українські фанати, розтатуйовані свастиками.

Про це пише Mirror.

Сталось це під час матчу Україна – Північна Ірландія, коли камера була направлена на український сектор та показала зблизька декількох фанатів на оголених торсах. Представники каналу ITV запевняють, що показ цих ультраправих вболівальників не був запланований.

«Символ свастика асоціюється з фашизмом і, зокрема нацизмом та Другою світовою війною і до сих пір широко розглядається в якості агресивного символу», – пишуть британські журналісти.

Як то кажуть, вкотре можна «подякувати» ультраправим фанатам за дискредитацію України в ЄС.
Loading...5 Comments

 1. причем тут свастика до дебила гитлера который ееиспользовал. Евреи раздувают .

 2. мысль on

  шановний пане журналісте, Ви Дебіл з великої літери! Який ви нахрен журналічт, якщо не можете відрізнити свастику від язичницьких символів. Гугл Вам в допомогу для розширення кругозору.

 3. Кольщик on

  Это они так свою “крутизну” демонстрируют, которой нет. Совершенно беспонтовые наколки. Фуфло, короче.

 4. У фольклорі України збереглася пам’ять про найдревніших Богів астрального культу. Одним з них був Сварог – верховний слов’янський Бог неба, Сонця і Вогню, Творець світу. Рухоме Сонце на русі зображалося свастикою, а без однієї гілки було знаком вогню – триквестера. “Універсальний закон руху Всесвіту” – нескінченний циклічний колобіг Сонця, Космосу, Життя – символізувала свастика у різних варіантах. Це один з найдавніших символів нашої культури, який називали сваргою або свастям. Він передає уявлення про сонце, яке переходить по небу протягом дня, з’являючись (народжуючись) ранком і виходячи (помираючи) ввечері, щоб завтра знову відродитись…

  Існує два різновиди свасті, які разом утворюють цілісність:

  – Свастя з обертанням ПРОТИ ГОДИННИКОВОЇ стрілки – це обороняюча сварга, символ стабілізації, зцілення, охорони, сакральний арійський оберіг, що приносить щастя, на статуях древніх богинь вона зображувалася внизу живота, оберігаючи плід. Такі свасті зображали на писанках, ритуальних короваях, у вишивці, на посуді, будинках.

  – Свастя з обертанням ЗА ГОДИННИКОВОЮ стрілкою – це атакуюча сварга, символ чоловічого начал, експансія, пошук, відкриття чогось нового — і у фізичному, і в інтелектуальному сенсі, її використовували індіанські племена, зображали на статуях Будди, така була на на печатці Карла Великого.

  З санскриту “свастя” перекладається як: “Всесвіт з тобою” – “сва з тя”, тобто: будь з Богом. Це захисна формула, особа, що використовує священний знак з доброю метою, знаходиться під захистом Богів. Привітання «Свастя!» було традиційним для аріїв, подібно до «Мир вам!», «Бог з тобою!» чи «Доброго дня!». Наприклад, читаємо в індоарійській Бгаґавад-Ґіті: «До Тебе боги припадають із вигуком: Свасті! Тебе святі ріші благають: рятуй від напасті!».

  Проте в масовій свідомості свастика викликає зовсім інші асоціації. У ХХ ст. символ свастики отримав негативне значення у зв’язку з використанням його нацистами. З серпня 1920 року свастику почали використовувати на прапорах, нарукавних пов’язках. У 1945 році союзна окупаційна влада заборонила використання всіх форм свастики в Німеччині.

 5. Алекс on

  Дебилы, это не свастика, а славянские солярные (солнечные) символы.

Залишити коментар