Феміністки виступили проти легалізації проституції

1

У центрі Києва десяток активісток вийшли на мітинг із закликом ввести в Україні шведську модель проституції.

Феміністки хочуть, щоб в Україні декриміналізували проституйованих жінок і залишили поза законом діяльність сутенерів і клієнтів.

“У Міжнародний день солідарності трудящих ми вийшли нагадати, що в Україні зберігається дискримінація жінок при прийомі на роботу, нижче, в порівнянні з чоловіками, на 30 відсотків заробітна плата, так звана “скляна стеля”, коли жінок тільки за статевою приналежністю не допускають до керівних і гідно оплачуваних посад. До сих пір в суспільстві багато важать стереотипи, що місце жінки на кухні, на монотонних низькооплачуваних роботах, жінки мало здатні до точних наук, управління, така ситуація штовхає жінок в бідність і залежність від чоловіків.

З одного боку, жінки змушені долати тиск суспільства, бідність, виживати самим і з дітьми, тому що дуже часто турбота про них лягає на плечі виключно матерів, з іншого, жінкам в Україні активно втюхують проституцію як “таку ж роботу”, як “вільний вибір”.”, – кажуть активістки.
Loading...1 коментар

  1. Чучундрий Ипполитович on

    Это называется “И сам не гам, и другому не дам”. Феминистки сами не хотят улучшать отношения с мужчинами, и другим не дают это сделать.

Залишити коментар