ФІФА попередила футболіста збірної Хорватії за вигук “Слава Україні”

0

У Міжнародній федерації футболу (ФІФА) вивчили ситуацію навколо захисника збірної Хорватії Домагоя Віди, через яку він вигукнув фразу “Слава Україні!” після перемоги над командою Росії в рамках Чемпіонату світу-2018.

Так, Домагой Віда разом з Огнєном Вукоєвичем записали в роздягальні відеозвернення після перемоги над збірною РФ. “Слава Україні!”, – крикнув у камеру Віда, який забив у ворота росіян два голи.

У свою чергу Вукоєвич, який під час ЧС-2018 входить до складу делегації Хорватії, додав: “Це перемога за “Динамо” і за Україну!”.

Згодом Віда роз’яснив суть відеозапису в коментарі ЗМІ.

“Ця перемога для Ховартії. Ніякої політики. Це жарт! У мене є друзі (в Україні, – ред.) з часів виступу за “Динамо Київ”, я не мав на увазі нічого іншого”, – заявив футболіст, якого цитує російське агентство “Інтерфакс”.

Як зазначає AFP, Віда зіткнувся з можливими дисциплінарними санкціями від ФІФА через свій вигук.

“ФІФА обробляє різні звіти, що стосуються зазначеного матчу, а також потенційні докази щодо даного питання. Поки ми не оцінили наявну інформацію, надати інші коментарі по даній темі не можемо”, – сказано в повідомленні ФІФА.

Згодом стало відомо, що організація висловила попередження захиснику збірної Хорватії Домагою Віді. Про це повідомляє The Washington Post.

“Ми можемо підтвердити, що дисциплінарний комітет ФІФА направив попередження гравцеві Домагою Віді через його відеозаяву після матчу Чемпіонату світу з футболу 2018 року між Росією і Хорватією”, – заявили в організації.
Loading...Залишити коментар