Фінансова махінація може призвести до підвищення тарифів на воду, – журналісти

0

Filling glass of water from stainless steel kitchen faucet

За інформацією від Миколаївського центру журналістських розслідувань, під час сесії у міський раді буде презентований новий фінансовий проект, який призведе до нового підвищення тарифів на воду.

Про це повідомляється в журналістських матеріалах НЦЖР «Комульне перезавантаження в Миколаєві».

За повідомленням від місцевих журналістів, у минулому директор підприємства Василь Тельпіс, який пропрацював 30 років на підприємстві, відмовився брати участь у цих фінансових махінаціях та звільнився з посади.

Його заступник, якого радив радник губернатора Ярослав Філатов, має намір списати 11 мільйонів гривень боргів аеропорту та підприємству «Гуртожиток» на «Миколаївводоканалі».
«Миколаївводоканал» може скористатися правом на компенсацію від держави для покриття різниці в тарифах. Таким чином, підприємства-боржники позбавляються від боргів, зате у водоканалу з’являється на рахунках 11 млн. «віртуальних» грн, за які йому доведеться заплатити – але вже реальні податки! У підсумку вимушені витрати підприємства ляжуть на плечі звичайних споживачів, яким в черговий раз піднімуть тариф на воду.

Повідомляється, що у найближчий час цей проект можуть представити депутатам на голосування на сесії у міський раді міста.
Loading...Залишити коментар