Фотовиставка «За гідну та безпечну працю»

0

До Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня) та Дня міжнародної солідарності трудівників (1 травня) Конфедерація вільних профспілок України організувала фотовиставку «За гідну та безпечну працю», повідомляють на сайті КВПУ.

На виставці представлені світлини, відібрані з архівів КВПУ та ГО «Трудові ініціативи». На них – сучасне життя українських трудівників та їхня боротьба за свої права.

Зокрема серед світлин – роботи кореспондентки газети «Аспект», членкині НСЖУ – Олесі Брязгунової.

«Для мене дуже важливо було показати простих людей, які борються за безпечні умови праці та гідне життя, – розповіла вона. – На моїх фото шахтарі, залізничники, освітяни, медики, артисти – члени незалежних профспілок. Кожна світлина – не просто зображення протестувальників, а людей зі своєю історією. Наприклад, на виставці можна побачити портрет жінки з мегафоном – Наталії Барни, голови первинного осередку НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія». Вона – приклад трудівниці, профспілкової лідерки, яка працює в шкідливих умовах, переносить важкі шматки породи, й змушена протестувати, щоб отримати те, що заробила своєю сумлінною важкою працею. До речі, працівники цієї збагачувальної фабрики, більшість з яких – жінки, не отримують зарплату уже 4 місяці поспіль».
Loading...Залишити коментар