Французів дістало поліцейське свавілля - Перший Соціальний

Французів дістало поліцейське свавілля

0

ACAB

Вчора по всій Франції прокотились протести учнів, студентів та еко-активістів, котрі присвячені загибелі активіста Ремі Фреса.

В Парижі молодь влаштувала ходу та заблокувала барикадою Площу Нації. В багатьох інших містах учні старших класів позавалювали сміттєвими баками входи у школи. Всюди від протестувальників чути одне і те ж – «Дістало поліцейське свавілля». Молоді активісти кажуть, що попередні випадки жорстокості, сходили поліції з рук і саме в результаті цього Франція отримала такі сумні наслідки.

Французькі поліцейські дійсно, останнім часом, постійно опиняються в скандалах, пов’язаних з жорстокістю та перевищенням своїх повноважень, але покарань майже завжди уникають. Так, міжнародна організація Amnesty International звинуватила французьку владу у тому, що скандальні випадки ніхто належним чином не розслідує і, як наслідок, країна постійно вибухає сутичками з поліцією та погромами державних установ. Зокрема, коли у 2009 році у відділку поліції загинув молодий хлопець то ще декілька днів після цього на вулицях французьких міст не припинялись сутички мітингувальників з поліцією.
Loading...Залишити коментар