ФРІ вимагає відновити навчання в НМУ ім. Богомольця

0

В громадській організації “Фундація регіональних ініціатив” стверджують, що більшість студентів не підтримують страйк оголошений в Національному медичному університеті ім. Богомольця.

Про це повідомляється на сторінці громадської організації в соціальній мережі Facebook.

“Вчора, 26 лютого, у НМУ ім. О.О. Богомольця через конфлікт із Міністерство охорони здоров’я України було оголошено “безстроковий страйк”.

На даний момент, навчальний процес та наукова діяльність в університеті повністю призупинені, а всі приміщення недоступні для відвідувачів, за винятком клінік, де лікуються пацієнти.

Проте, за нашою інформацією значна кількість студентів не підтримує так званий “страйк”. Вважаємо, що від цього конфлікту не мають страждати студенти. Ця ситуація негативно позначиться на учбовому процесі майбутніх медиків і може погіршити стан охорони здоров’я всієї країни.

Тому ми вимагаємо надати студентам можливість отримувати знання для отримання спеціальності.
Закликаємо сторони конфлікту до порозуміння та поваги таких конституційних прав, як права на освіту і права на мирний протест.

Звертаємось до Кабінет Міністрів України з вимогою втрутитись у дану ситуацію для якнайшвидшого відновлення учбового процесу та проведення прозорого розслідування діяльності керівництва університету.”, – написано в повідомленні.

Нагадаємо, днями з’явилась інформація, що студенти і трудовий колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця оголосили безстроковий страйк.
Loading...Залишити коментар